Kontakt

Audytorzy energetyczni,
certyfikatorzy energetyczni,
doradcy energetyczni, wykładowcy:

mgr inż. Tomasz Śliwiński
tel. 883 797 577
biuro@efektywniej.pl

inż. Dawid Marusia
tel. 607 983 390
dawid.marusia@efektywniej.pl

mgr inż. Beata Hofman
tel. 535 667 680
beata.hofman@efektywniej.pl

inż. Szymon Pecuch
tel. 535 667 680
szymon.pecuch@efektywniej.pl

inż. Paweł Księżarek
pawe.ksiezarek@efektywniej.pl

mgr inż. Katarzyna Oliwa
tel. 790 806 019
katarzyna.oliwa@efektywniej.pl

mgr inż. Marta Oczkowska
marta.oczkowska@efektywniej.pl

mgr inż. Edyta Duksa
edyta.duksa@efektywniej.pl

Koordynator projektu:

mgr Malwina Barańczuk
tel. 790 806 019
malwina.baranczuk@efektywniej.pl

Specjalista do spraw
promocji projektu:

mgr inż. Jowita Hycnar
tel. 790 806 019
jowita.hycnar@efektywniej.pl

 

Zobacz na mapie

EFEKTYWNIEJ
ul. Plac Powstańców Śląskich 15/1
53-329 Wrocław

godziny otwarcia: Pon.-Piąt. 7:00 - 17:00

Dane do faktury

Tomasz Śliwiński Efektywniej
ul. Okrężna 26
53-008 Wrocław
NIP 8982036557
Regon 021858070

Skontaktuj się
z nami