Kontakt

Audytorzy energetyczni,
certyfikatorzy energetyczni,
doradcy energetyczni, wykładowcy:

mgr inż. Tomasz Śliwiński
tel. 883 797 577
biuro@efektywniej.pl

inż. Dawid Marusia
tel. 607 983 390
dawid.marusia@efektywniej.pl

mgr inż. Beata Hofman
tel. 535 667 680
beata.hofman@efektywniej.pl

inż. Szymon Pecuch
tel. 535 667 680
szymon.pecuch@efektywniej.pl

mgr inż. Katarzyna Oliwa
tel. 790 806 019
katarzyna.oliwa@efektywniej.pl

mgr inż. Marta Oczkowska
marta.oczkowska@efektywniej.pl

mgr inż. Edyta Duksa
tel. 793 767 877
edyta.duksa@efektywniej.pl

mgr inż. Karolina Rzepiel
karolina.rzepiel@efektywniej.pl

mgr inż. Paweł Sosulski
pawel.sosulski@efektywniej.pl

mgr inż. Bartosz Kurpiel
bartosz.kurpiel@efektywniej.pl

mgr inż. arch. Joanna Ściblak
joanna.sciblak@efektywniej.pl

Certyfikatorzy energetyczni

inż. Filip Kubaszewski
filip.kubaszewski@efektywniej.pl

inż. Paulina Nikadoń
paulina.nikadon@efektywniej.pl

Katarzyna Stańczyk
katarzyna.stanczyk@efektywniej.pl

Koordynator projektu:

mgr Malwina Barańczuk
tel. 790 806 019
malwina.baranczuk@efektywniej.pl

mgr Milena Lasoń
milena.lason@efektywniej.pl

Specjalista do spraw
promocji projektu:

mgr inż. Jowita Hycnar
tel. 790 806 019
jowita.hycnar@efektywniej.pl

Mapa

Zobacz na mapie

EFEKTYWNIEJ
ul. Komandorska 18
53-343 Wrocław

godziny otwarcia: Pon.-Piąt. 7:00 - 17:00

Dane do faktury

Tomasz Śliwiński Efektywniej
ul. Okrężna 26
53-008 Wrocław
NIP 8982036557
Regon 021858070

Skontaktuj się
z nami