Wyślij formularz i skorzystaj z darmowej konsultacji

  Do kogo adresowane jest szkolenie z audytu energetycznego?

  Szkolenie adresowane jest do pracowników przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami, pracowników spółdzielni mieszkaniowych oraz do właścicieli i pracowników firm z sektora mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest także do wszystkich osób, które chcą zapoznać się z zagadnieniami związanymi z poprawnym wykonywaniem audytów energetycznych.

  Jaki jest cel szkolenia?

  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zagadnieniami prawnymi oraz obliczeniowymi, dotyczącymi wykonywania audytów energetycznych. Każdy uczestnik dowie się, co to jest audyt energetyczny, do czego służy i jaki jest cel tworzenia takiego dokumentu. Przedstawimy Wam metody stosowane przy ocenie izolacyjności cieplnej przegród zewnętrznych, okien, drzwi i wentylacji oraz zobrazujemy, jaki wpływ na koszty ogrzewania budynku ma właściwie dobrana izolacja termiczna przegród zewnętrznych. Szkolenie zwiększy również świadomość kursantów w zakresie zużycia energii. Dodatkowo uczestnicy uzyskają wiedzę, w jaki sposób ubiegać się o kredyt termomodernizacyjny lub inne formy wsparcia z zakresu termomodernizacji.

  Termin i lokalizacja: do uzgodnienia

  Czas trwania szkolenia: 8 godzin (szkolenie)

  Forma szkolenia: wykład, ćwiczenia praktyczne, dyskusje, prezentacje multimedialne

  Narzędzia dydaktyczne: zapewniamy sprzęt komputerowy dla każdego uczestnika szkolenia

  Koszt uczestnictwa w szkoleniu: cenę ustalamy indywidualnie w zależności od ilości uczestników. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do szkolenia ze źródeł zewnętrznych.

  Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Dofinansowanie lub prosimy o bezpośredni kontakt z Markiem Śliwińskim na adres e-mail: marek.sliwinski@efektywniej.pl

  mgr Marek Śliwiński tel: