Wyślij formularz i skorzystaj z darmowej konsultacji

  Instalacja ciepłej wody użytkowej z czasem może tracić na efektywności. Jeśli budynek został wybudowany ponad dekadę temu, koniecznie należy przeprowadzić kontrolę stanu instalacji c.w.u. oraz zaplanować działania mające przywrócić jej pełną sprawność, a tym samym – obniżyć koszty jej użytkowania.

  Dlaczego warto zadbać o instalację c.w.u?

  To proste! W końcu ciepła woda jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdego domu. W większości budynków w Polsce wskaźnik jednostkowy na podgrzanie 1 m³ wody wynosi ok. 0,5 – 0,6 GJ/m³. Tak wysoki wskaźnik powoduje, że koszt podgrzania 1m³ potrafi wynieść nawet 40 zł!
  •  Szukając możliwych źródeł oszczędności, zespół Efektywniej opracował metodę optymalizacji instalacji ciepłej wody użytkowej, dzięki której jesteśmy w stanie obniżyć zużycie energii nawet do 0,30GJ/m³, dzięki czemu koszt podgrzania 1m³ wody spadnie do poziomu 20 zł/ m³!

  Jakie zalety niesie za sobą optymalizacja instalacji c.w.u. w formule ESCO?

  Realizowana przez nas usługa opiera się na 5 filarach

  1. OSZCZĘDNOŚCI

  To na nich koncentruje się cała idea programu ESCO. Naszym klientom gwarantujemy zminimalizowanie kosztów osiągane już w pierwszym roku od wprowadzenia optymalizacji w instalacji c.w.u. Zastosowane przez nas rozwiązania projektowane są tak, aby służyć w budynku przez długie lata – właściciel nieruchomości może więc liczyć na długoterminowe oszczędności

  2. OPTYMALIZACJA OSIĄGANA BEZKOSZTOWO

  Inwestor nie angażuje swoich środków finansowych na żadnym z etapów przeprowadzania projektu, dzięki czemu może je spożytkować na inne działania biznesowe. Spłata zobowiązań następuje dopiero w momencie uzyskania oszczędności

  3. WYGODNY SYSTEM ROZLICZEŃ

  Firma Efektywniej wykonuje każdy z elementów usługi – od audytu, poprzez zakupy, aż po projekt i przeprowadzenie optymalizacji. Dzięki temu klient rozlicza się tylko z jednym wykonawcą.

  4.  BRAK RYZYKA USTEREK TECHNICZNYCH

  Nasi specjaliści osobiście dokonują zakupu, jak również montażu aparatury służącej optymalizacji instalacji c.w.u. Dzięki temu rozwiązaniu wykluczamy ryzyko przestojów w pracy, a także usterek, jakie są możliwe podczas korzystania z usług firm zewnętrznych

  5. MAKSYMALIZACJA EFEKTYWNOŚCI

  Jako że spłata za wykonaną usługę dokonuje się z uzyskanych w wyniku naszych działań oszczędności, zależy nam na jak największej poprawie efektywności instalacji c.w.u. w audytowanym budynku. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby zaprojektować skuteczne i długotrwałe rozwiązania

  •  Nasze działania realizujemy w ramach programu ESCO, czyli Energy Saving Company. Zakłada on optymalizację instalacji ciepłej wody w celu poprawy jej efektywności energetycznej, a co za tym idzie – stanowi źródło znacznych oszczędności!
  •  Co więcej, optymalizacja instalacji c.w.u. odbywa się bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów inwestycyjnych! Rozliczenie odbywa się dopiero na podstawie uzyskanych oszczędności. Jeśli nie uda się ich osiągnąć, nie naliczymy opłaty za wykonanie usługi.

   

  Kontakt

  Efektywniej sp. z o.o.

  ul. Strzegomska 42B/9 piętro, 53-611 Wrocław

  tel.: 883 747 577

  e-mail:  info@efektywniej.pl