Wyślij formularz i skorzystaj z darmowej konsultacji

   

  Niniejszy formularz przeznaczony jest dla zarządców nieruchomości. Uzyskaj szybką i precyzyjną wycenę usługi sporządzenia świadectw charakterystyki energetycznej dla zarządzanych przez Ciebie budynków wielorodzinnych lub lokali mieszkalnych. 

   Dane kontaktowe

   Imię*
   Nazwisko*
   E-mail*
   Telefon*

   Dane adresowe nieruchomości

   Ulica*
   Numer domu/Numer ewidencyjny działki*
   Numer lokalu
   Kod pocztowy*
   Miejscowość*
   Gmina*
   Powiat*
   Województwo*

   Podstawowe dane budynku/lokalu

   Rok oddania do użytkowania budynku
   Powierzchnia użytkowa lokalu
   Powierzchnia całkowita lokalu
   Nazwa spółdzielni mieszkaniowej/ wspólnoty/ zarządcy

   Informacje dodatkowe

   Sposób wentylacji (wybierz z opcji)
   Ramki okien (wybierz z opcji)
   Ramki okien - Inne (opcjonalne)
   Pakiety szybowe (wybierz z opcji)
   Pakiety szybowe - Inne (opcjonalne)
   Współczynnik przenikania ciepła U dla okien (o ile znany)
   Współczynnik przenikania ciepła U dla drzwi zewnętrznych (o ile znany)
   Rodzaj źródła ciepła (wybierz z opcji)
   Rodzaj źródła ciepła - Inne (opcjonalne)
   Moc źródła ciepła w kW (jeżeli znana)
   Rodzaj instalacji (wybierz opcję)
   Rodzaj instalacji - Inne (opcjonalne)
   Ciepła woda użytkowa (wybierz opcję)
   Zasobnik ciepłej wody użytkowej (wybierz opcję)
   Czy jest instalacja solarna - kolektory słoneczne (wybierz opcję)
   Czy jest instalacja klimatyzacji (wybierz opcję)
   Sposób klimatyzowania oraz które pomieszczenia są klimatyzowane?
   Elektryczność (wybierz opcję)
   Moc instalacji fotowoltaicznej
   Kod promocyjny

   Załączniki (format: DWG, PDF, JPEG, ZIP)

   Proszę o załączenie następujących plików:

   • Rzuty wszystkich kondygnacji
   • Przekrój przez budynek
   • Plan zagospodarowania terenu
   • Zdjęcie budynku od frontu

   W przypadku potrzeby wysłanie więcej niż jednego pliku należy skompresować je do pliku zip.

   Maksymalny rozmiar pliku to 20MB

   Prosimy o przedstawienie dodatkowych prac termomodernizacyjnych, które zostały wykonane na budynku po oddaniu go do użytkowania, np. ocieplenie ściane zewnętrznych - materiał - grubość ocieplenia.

   * - pola obowiązkowe.

   Program SAE

   Oszczędzaj z programem SAE! Łącząc know-how z dziedziny efektywności energetycznej, ciepłownictwa oraz automatyki, stworzyliśmy autorski program zarządzania czynnikiem grzewczym w instalacji centralnego ogrzewania. Dzięki zaawansowanym algorytmom programowania jesteśmy w stanie osiągnąć do 25% oszczędności energii cieplnej w skali roku.

   Więcej
   Program sae
   Sprawdź całą ofertę

   Wyznaczanie współczynników LAF

   Jakie podejście daje niezbitą podstawę do sprawiedliwego i odpowiedzialnego rozliczenia kosztów ogrzewania z mieszkańcami zarządzanego budynku? Dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby wybrana metoda pozwalała na obiektywne i realne odwzorowanie udziałów poszczególnych mieszkań w końcowym rozliczeniu energii cieplnej. Wszystkie informacje zawarte są w artykule.

   Więcej
   wyznaczanie-współczynników-laf
   Sprawdź całą ofertę

   Moje ciepło

   Uzyskaj dofinansowanie z Funduszu Modernizacyjnego na realizację programu „Moje Ciepło” i pięciu innych inicjatyw.

   Więcej
   moje-cieplo
   Sprawdź całą ofertę

   ESCO – proste finansowanie inwestycji

   Program ESCO to wdrażane rozwiązań tak, aby osiągnąć jak największe oszczędności energii przy jednoczesnym zachowaniu przepisów i norm zawartych w obowiązujących rozporządzeniach oraz warunkach technicznych. Całe przedsięwzięcie odbywa się bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów inwestycyjnych, a rozliczenie zostanie dokonane dopiero na podstawie uzyskanych oszczędności i zdobytych z inwestycji. 

   Więcej
   finansowanie-esco
   Sprawdź całą ofertę

   Pozyskiwanie dofinansowań

   Oferujemy wsparcie przy pozyskiwaniu dofinansowań. Na życzenie klienta zarządzamy, realizujemy oraz koordynujemy projekty aż do momentu ich zakończenia.

   Więcej
   Zespol_audytorski
   Sprawdź całą ofertę

   Badania i audyty termowizyjne budynków

   Wykonujemy ekspertyzy termowizyjne obiektów budowlanych: domów wielorodzinnych, hal, obiektów użyteczności publicznej oraz ekspertyz termowizyjnych instalacji elektroenergetycznych.

   Więcej
   badania-i-ekspertyzy-termowizyjne
   Sprawdź całą ofertę

   Świadectwa charakterystyki energetycznej i certyfikaty energetyczne

   Firma Efektywniej wykonuje certyfikaty energetyczne dla budynków czy lokali mieszkalnych sprzedawanych lub wynajmowanych. Opracowujemy również projektowaną charakterystykę energetyczną przy składaniu dokumentów o ubieganie się o pozwolenie na budowę.

   Więcej
   swiadectwa-charakterystyki-energetycznej
   Sprawdź całą ofertę

   Moc zamówiona – Analiza, weryfikacja, obliczanie

   Analiza mocy zamówionej to dokument, w którym są przedstawione szczegółowe obliczenia obciążenia cieplnego budynku wraz wyznaczeniem mocy dla systemu centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Dzięki wyliczeniom możliwe będzie obniżenie mocy zamówionej oraz kosztów z nią związanych.

   Więcej
   Analiza-mocy-zamówionej
   Sprawdź całą ofertę

   Audyt remontowy budynku

   Audyt remontowy to dokument zawierający analizę stanu technicznego budynku wraz z wskazaniem rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej poszerzonej o zakres remontowy. Do rozwiązań można zaliczyć m.in. ocieplenie przegród zewnętrznych, wymianę stolarki okiennej, czy wymianę systemu grzewczego jak również remont balkonów czy remont dachu. Dokument stanowi podstawę do uzyskania premii remontowej.

   Więcej
   Audyty-remontowe
   Sprawdź całą ofertę

   Pisanie wniosków o dotacje i dofinansowania

   Oferujemy wsparcie przy pozyskiwaniu funduszy. Na życzenie klienta zarządzamy, realizujemy oraz koordynujemy projekty aż do momentu ich zakończenia.

   Więcej
   Zespol_audytorski
   Sprawdź całą ofertę

   Audyt fotowoltaiczny – audyt instalacji fotowoltaicznej

   Firma Efektywniej wykonuje audyt energetyczny instalacji fotowoltaicznej. W opracowaniu skupiamy się dość dokładnie na zużyciu energii elektrycznej w poszczególnych godzinach i dniach w tygodniu. Na podstawie odczytów z liczników energii czy własnych pomiarów dopasowujemy instalację w taki sposób aby czas zwrotu był jak najszybszy.

   Więcej
   Audyt-energetyczny-fotowoltaika
   Sprawdź całą ofertę

   Audyt energetyczny dofinansowanie

   Specjalizujemy się w wykonywaniu audytów energetycznych dla naszych Klientów, następnie pozyskujemy finansowanie pod przedsięwzięcia wynikające z audytu, wdrażamy je i rozliczamy projekt. Oferujemy wsparcie przy pozyskiwaniu funduszy. Na życzenie klienta zarządzamy, realizujemy oraz koordynujemy projekty aż do momentu ich zakończenia.

   Więcej
   od-dofinansowanie-nfos-i-ure
   Sprawdź całą ofertę

   Audyt energetyczny oświetlenia oraz oświetlenia ulicznego

   Audyt oświetlenia to opracowanie, w którym zawarte są obliczenia fotometryczne, prowadzące do oszacowania oszczędności energii, nakładów finansowych i czasu zwrotu inwestycji, wynikających z wymiany istniejącego oświetlenia na oświetlenie typu LED.

   Więcej
   Audyt-energetyczny-oświetlenia
   Sprawdź całą ofertę

   Analiza OZE – Odnawialnych źródeł energii

   Audyt energetyczny to dokument zawierający analizę stanu technicznego obiektu lub instalacji wraz z wskazaniem rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej. Do rozwiązań można zaliczyć m.in. ocieplenie przegród zewnętrznych, wymianę stolarki okiennej, czy modernizację instalacji.

   Więcej
   audyt odnawialnych zrodel energii
   Sprawdź całą ofertę

   Przekroczenie mocy umownej

   Moc umowna, czyli inaczej maksymalna ilość energii, którą określa się w kW i którą w danym momencie pobiera odbiorca energii elektrycznej. jakie są konsekwencje je przekroczenia i jak zmienić moc umowną?

   Więcej
   Zmniejszenie-zamowionej-mocy-
   Sprawdź całą ofertę

   Finansowanie ESCO

   ESCO, czyli skrót od nazwy Energy Service Company. Przedsiębiorstwo oszczędzania energii typu ESCO jest firmą, która świadczy usługi energetyczne lub dostarcza inne środki poprawy efektywności energetycznej dla danego odbiorcy energii i bierze przy tym pewną część ryzyka finansowego na siebie. Przedsiębiorstwo płaci za wykonane usługi przez osiągnięcie poprawy efektywności energetycznej oraz innych kryteriów. Jak uzyskać finansowanie ESCO?

   Więcej
   swiadectwa-charakterystyki-energetycznej
   Sprawdź całą ofertę

   Audyt energetyczny mieszkania

   Mimo że audyty energetyczne przeważnie kojarzone są z ekspertyzą dotyczącą całego budynku lub obiektu, nie należy zapominać o audytach poświęconych pojedynczym mieszkaniom. To dzięki nim jesteśmy w stanie uzyskać tzw. certyfikat energetyczny oraz uzyskać informacje o zużyciu energii w naszym mieszkaniu. Jednak jak wygląda audyt energetyczny mieszkania i jakie informacje uwzględnia? Zachęcamy zapoznania się z ofertą!

   Więcej
   audyt-energetyczny-mieszkania
   Sprawdź całą ofertę

   Audytor energetyczny kurs

   Jesteś zainteresowany tworzeniem audytów energetycznych i w ten sposób chcesz pomagać wielu przedsiębiorstwom w tworzeniu analiz i obliczaniu najważniejszych parametrów technicznych pozwalających między innymi na uzyskanie różnego rodzaju finansowań? Certyfikacja energetyczne w Polsce istnieje od 1 stycznia 2009 roku. Od tamtej pory stale rośnie zapotrzebowanie na doradców, którzy wykonują świadectwa charakterystyki energetycznej, dlatego, jeśli rozważasz zawód audytora, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poniższymi akapitami, w których tłumaczymy, czym zajmuje się takowy audytor oraz jak uzyskać uprawnienia do sporządzenia świadectw charakterystyki energetycznej.

   Więcej
   kurs-na-audytora-energetycznego
   Sprawdź całą ofertę

   Audyt energetyczny oświetlenia

   Audyt energetyczny oświetlenia to inaczej opracowanie, zawierające analizę aktualnego stanu oświetlenia należących do osiedla. Wskazują również możliwe do realizacji przedsięwzięcia modernizacyjne, zakres oraz parametry techniczne i ekonomiczne.

   Więcej
   audyt-energetyczny-oswietlenia
   Sprawdź całą ofertę

   Pomiary przemysłowe

   Efektywniej prowadzi pomiary z zakresu jakości energii elektrycznej, badania nieszczelności instalacji sprężonego powietrza oraz w zakresie efektywności pracy sprężarek. Dodatkowo wykonuje ekspertyzy termowizyjne budynków i różnego typu instalacji oraz pomiary natężenia oświetlenia.

   Więcej
   Pomiary-nieszczelności-instalacji-sprezonego-powietrza
   Sprawdź całą ofertę

   Audyt instalacji sprężonego powietrza

   Audyt energetyczny instalacji sprężonego powietrza zawiera informacje w zakresie poprawy wytwarzania, dystrybucji, poboru sprężonego powietrza oraz informację o finansowaniu inwestycji. Elementem audytu jest wyliczenie wskaźników jednostkowych produkcji sprężonego powietrza (kWh/m³) wraz z opracowaniem rozwiązań ich poprawy. W audycie znajduje się również szczegółowa identyfikacja nieszczelności w całej sieci sprężonego powietrza, weryfikacja poprawności pracy sprężarek oraz różnego typu symulacje, które mają doprowadzić do zwiększenia oszczędności energii w tym obszarze.

   Więcej
   Analiza-efektywnosci-pracy-sprezarek
   Sprawdź całą ofertę

   Audyt efektywności energetycznej przedsiębiorstwa

   Audyt efektywności energetycznej to dokument, stanowiący podstawę do otrzymania dodatkowych środków pieniężnych za wykonanie modernizacji przyczyniających się do poprawy efektywności energetycznej. System opiera się na zapisach Ustawy z 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej. Do uzyskania białego certyfikatu wydawanego przez URE , w audycie należy ująć przedsięwzięcie, dzięki któremu roczna oszczędność energii wyniesie 10 ton oleju ekwiwalentnego.

   Więcej
   Audyt-efektywnosci-energetycznej
   Sprawdź całą ofertę

   Audyt energetyczny przedsiębiorstwa

   Audyt energetyczny przedsiębiorstwa to dokument, który każde duże przedsiębiorstwo jest zobligowane wykonać cyklicznie co 4 lata w myśl Ustawy o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 r. Audyt zawiera szczegółowy bilans energii oraz dostarcza informacji o potencjalnych oszczędnościach energii. Po wykonanym audycie należy przesłać zawiadomienie do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki w terminie do 30 dni od jego zakończenia.

   Więcej
   Audyt-energetyczny-przedsiebiorstwa
   Sprawdź całą ofertę

   Audyt do premii termomodernizacyjnej

   Audyt energetyczny to dokument zawierający analizę stanu technicznego budynku wraz z wskazaniem rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej. Do rozwiązań można zaliczyć m.in. ocieplenie przegród zewnętrznych, wymianę stolarki okiennej, czy wymianę systemu grzewczego. Dokument stanowi podstawę do uzyskania premii termomodernizacyjnej.

   Więcej
   potrzeby-premii-termomodernizacyjnej
   Sprawdź całą ofertę

   Program czyste powietrze 2023 – Wniosek i audyt energetyczny

   Audyt energetyczny pod program Czyste Powietrze skierowany jest do właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych oferujący dotację pod termomodernizację oraz wymianę źródła ciepła.

   Więcej
   czyste-powietrze
   Sprawdź całą ofertę

   Audyt energetyczny źródła ciepła

   Audyt energetyczny źródła ciepła to dokument zawierający analizę aktualnego systemu źródła ciepła wraz z wskazaniem rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

   Więcej
   Audyt-energetyczny-źródła-ciepła
   Sprawdź całą ofertę

   Audyt energetyczny sieci ciepłowniczej

   Audyt energetyczny sieci ciepłowniczej ma pokazać w jaki sposób można zmniejszyć koszty za eksploatację sieci oraz jak efektywnie zarządzać energią. Przeprowadzenie audytu daje również możliwość otrzymania wsparcia w postaci białych certyfikatów lub skorzystania z innych form dofinansowań

   Więcej
   Audyt-energetyczny-sieci-ciepłowniczej
   Sprawdź całą ofertę

   Audyt energetyczny domu jednorodzinnego

   Audyt energetyczny to dokument zawierający analizę stanu technicznego obiektu lub instalacji wraz z wskazaniem rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej. Do rozwiązań można zaliczyć m.in. ocieplenie przegród zewnętrznych, wymianę stolarki okiennej, czy modernizację instalacji.

   Więcej
   Audyt energetyczny domu jednorodzinnego
   Sprawdź całą ofertę