Do kogo adresowane jest szkolenie?

Szkolenie adresowane jest do pracowników przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami, pracowników spółdzielni mieszkaniowych oraz do właścicieli i pracowników firm z sektora mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest także do wszystkich tych, którzy chcą zapoznać się z zagadnieniami związanymi z poprawnym wykonywaniem badań termowizyjnych budynków mieszkalnych.

Jaki jest cel szkolenia?

Celem szkolenia jest poznanie metod rozliczania kosztów stałych i zmiennych  dotyczących centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej w budynkach mieszkalnych. Każdy uczestnik szkolenia nauczy się obliczać koszty zmienne (zł/GJ) oraz koszty stałe (zł/MW/m-c) dla wszystkich nośników energii. Na szkoleniu są omawiane kwestie związane z problemami dotyczącymi podzielników kosztów i sposobów rozliczania budynków (koszty stałe i koszty zmienne), które je posiadają. Poruszane są również kwestie dotyczące współczynników LAF zarówno przed, jak i po termomodernizacji. Trenerzy poruszają temat finansowania termomodernizacji wraz z przykładami, aby pokazać dobre i słabe strony popularnych form wsparcia.

Termin: do uzgodnienia

Lokalizacja: do uzgodnienia

Czas trwania szkolenia: 8 godzin (szkolenie)

Forma szkolenia: wykład, ćwiczenia praktyczne, dyskusje, prezentacje multimedialne

Narzędzia dydaktyczne: zapewniamy sprzęt komputerowy dla każdego uczestnika szkolenia

Koszt uczestnictwa w szkoleniu: cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości uczestników. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do szkolenia ze źródeł zewnętrznych.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Dofinansowanie lub prosimy o bezpośredni kontakt z Markiem Śliwińskim na adres e-mail: marek.sliwinski@efektywniej.pl

mgr Marek Śliwiński tel: