Kontakt

Audytorzy energetyczni, certyfikatorzy energetyczni, doradcy energetyczni, wykładowcy:

mgr inż. Tomasz Śliwiński
tel. 883 797 577
biuro@efektywniej.pl

menedżer działu audytowego
mgr inż. Beata Hofman-Pecuch
tel. 535 667 680
beata.hofman-pecuch@efektywniej.pl

inż. Szymon Pecuch
tel. 535 667 680
szymon.pecuch@efektywniej.pl

mgr inż. Karolina Rzepiel
tel. 884 362 176 karolina.rzepiel@efektywniej.pl

mgr inż. Paweł Sosulski
tel. 884 362 178
pawel.sosulski@efektywniej.pl

inż.Joanna Kasprzyk
tel. 793 767 877
joanna.kasprzyk@efektywniej.pl

mgr inż. Małgorzata Skalska
tel. 793 767 877
malgorzata.skalska@efektywniej.pl 

inż. Michał Mendyka
tel. 793 767 877 michal.mendyka@efektywniej.pl

mgr inż. Krzysztof Zapart
tel. 785 649 968
krzysztof.zapart@efektywniej.pl 

mgr inż. Damian Bylicki
damian.bylicki@efektywniej.pl

inż. Karolina Bałut
karolina.balut@efektywniej.pl

mgr inż. Radosław Biernat
radoslaw.biernat@efektywniej.pl

mgr inż. Martyna Mentel
martyna.mentel@efektywniej.pl

inż. Anna Szczepanowska
anna.szczepanowska@efektywniej.pl

Koordynator projektu:

mgr Malwina Barańczuk
tel. 790 806 019
malwina.baranczuk@efektywniej.pl

Key Account Manager

mgr Marek Śliwiński
marek.sliwinski@efektywniej.pl

Dział doradztwa energetycznego i szkoleń z UE

mgr Milena Lasoń
tel. 883 652 557
milena.lason@efektywniej.pl

mgr Beata Łyda
tel. 579 808 181
beata.lyda@efektywniej.pl

Specjalista do spraw promocji projektu

Zbigniew Książczyk
zbigniew.ksiazczyk@efektywniej.pl

mgr Paweł Fulara
pawel.fulara@efektywniej.pl

Michał Strutynski
michal.strutynski@efektywniej.pl

Anna Kołoczek
anna.kolaczek@efektywniej.pl

mgr inż. Bartosz Ganczarek
bartosz.ganczarek@efektywniej.pl

Grzegorz Omiotek
grzegorz.omiotek@efektywniej.pl

Grażyna Goszcz
grażyna.goszcz@efektywniej.pl

 

Mapa

Zobacz na mapie

EFEKTYWNIEJ
ul. Komandorska 18
53-343 Wrocław
godziny otwarcia: Pon.-Piąt. 7:00 - 17:00

Dane do faktury

Tomasz Śliwiński Efektywniej
ul. Okrężna 26
53-008 Wrocław
NIP 8982036557
Regon 021858070

 

Oddział w województwie podkarpackim
ul. Kosina 735
37-112 Kosina
godziny otwarcia: Pon.-Piąt. 7:00 - 17:00
e-mail: podkarpacie@efektywniej.pl

 

Skontaktuj się
z nami