Kontakt

Audytorzy energetyczni, certyfikatorzy energetyczni, doradcy energetyczni, wykładowcy:

mgr inż. Tomasz Śliwiński
tel. 883 797 577
biuro@efektywniej.pl

menedżer działu audytowego mgr inż. Paweł Sosulski
tel. 884 362 176
pawel.sosulski@efektywniej.pl

mgr inż. Beata Hofman-Pecuch
tel. 535 667 680
beata.hofman-pecuch@efektywniej.pl

inż. Szymon Pecuch
tel. 535 667 680
szymon.pecuch@efektywniej.pl

mgr inż. Karolina Rzepiel
tel. 884 362 176
karolina.rzepiel@efektywniej.pl

mgr inż. Małgorzata Skalska
tel. 793 767 877
malgorzata.skalska@efektywniej.pl 

mgr inż. Michał Mendyka
tel. 793 767 877
michal.mendyka@efektywniej.pl 

mgr inż. Damian Bylicki
damian.bylicki@efektywniej.pl

inż. Karolina Bałut
karolina.balut@efektywniej.pl

mgr inż. Radosław Biernat
radoslaw.biernat@efektywniej.pl

mgr inż. Martyna Mentel
martyna.mentel@efektywniej.pl

mgr inż. Anna Szczepanowska
anna.szczepanowska@efektywniej.pl

Joanna Dąbrowska
joanna.dabrowska@efektywniej.pl

Andrzej Przewłocki
andrzej.przewlocki@efektywniej.pl

Key Account Manager

mgr Marek Śliwiński
marek.sliwinski@efektywniej.pl
tel. 883 980 577

Michał Wierzejski
michal.wierzejski@efektywniej.pl
tel. 883 747 577

Dział marketingu i projektów z UE

menedżer działu marketingu i projektów z UE                                                          mgr Malwina Szafran                             tel. 883 531 577   malwina.szafran@efektywniej.pl

mgr Piotr Gęsicki
tel. 883 652 577
piotr.gesicki@efektywniej.pl

mgr Beata Łyda
tel. 579 808 181
beata.lyda@efektywniej.pl

mgr inż. Magdalena Sitarska
tel. 884 362 178
magdalena.sitarska@efektywniej.pl
czystepowietrze@efektywniej.pl

 

Specjalista do spraw promocji projektu

Grzegorz Omiotek
grzegorz.omiotek@efektywniej.pl

Grażyna Goszcz
grażyna.goszcz@efektywniej.pl

Sławomir Grabarczyk
slawomir.grabarczyk@efektywniej.pl

Mapa

Zobacz na mapie

EFEKTYWNIEJ
ul. Komandorska 18
53-343 Wrocław
godziny otwarcia: Pon.-Piąt. 7:00 - 17:00

Dane do faktury

Tomasz Śliwiński Efektywniej
ul. Okrężna 26
53-008 Wrocław
NIP 8982036557
Regon 021858070

Oddział w województwie podkarpackim
ul. Kosina 735
37-112 Kosina
godziny otwarcia: Pon.-Piąt. 7:00 - 17:00
e-mail: podkarpacie@efektywniej.pl

Oddział w województwie mazowieckim
ul. Dolna 21B/57
00-773 Warszawa
godziny otwarcia: Pon.-Piąt. 7:00 - 17:00
e-mail: marek.sliwinski@efektywniej.pl

Administrator danych

Administratorem danych osobowych jest Tomasz Śliwiński Efektywniej z siedzibą przy ul. Komandorska 18, 
53-343 Wrocław. Administrator danych dokonał wyznaczenia Inspektora Ochrony Danych (,,IOD”), adres email: biuro@efektywniej.pl. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO przy czym prawnie usprawiedliwiony interes realizowany przez Administratora należy rozumieć jako udzielenie odpowiedzi na zapytanie lub udzielenia odpowiedzi na przekazaną wiadomość.

Przeczytaj więcej informacji o ochronie danych...

 

Skontaktuj się
z nami