Wyślij formularz i skorzystaj z darmowej konsultacji

  Do kogo adresowane jest szkolenie?

  Szkolenie adresowane jest do pracowników przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami, pracowników spółdzielni mieszkaniowych oraz do właścicieli i pracowników firm z sektora mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest także do wszystkich tych, którzy chcą zapoznać się z zagadnieniami związanymi z poprawnym wykonywaniem badań termowizyjnych budynków mieszkalnych.

  Jaki jest cel szkolenia?

  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestnika z zagadnieniami prawnymi oraz obliczeniowymi dotyczącymi odnawialnych źródeł energii, oraz z funkcjonowaniem systemów wsparcia dotyczących odnawialnych źródeł energii zgodnie z Ustawą o Odnawialnych Źródłach Energii. Uczestnicy szkolenia poznają metodykę obliczeń instalacji fotowoltaicznych, kogeneracji oraz pomp ciepła – dobór oraz czasy zwrotu poszczególnych rozwiązań. Uczestnicy dowiedzą się, jak funkcjonuje system wsparcia dla odnawialnych źródeł energii.

  Termin: do uzgodnienia

  Lokalizacja: do uzgodnienia

  Czas trwania szkolenia: 8 godzin (szkolenie)

  Forma szkolenia: wykład, ćwiczenia praktyczne, dyskusje, prezentacje multimedialne

  Narzędzia dydaktyczne: zapewniamy sprzęt komputerowy dla każdego uczestnika szkolenia

  Koszt uczestnictwa w szkoleniu: cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości uczestników. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do szkolenia ze źródeł zewnętrznych.

  Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Dofinansowanie lub prosimy o bezpośredni kontakt z Markiem Śliwińskim na adres e-mail: marek.sliwinski@efektywniej.pl

  mgr Marek Śliwiński tel: