Wyślij formularz i skorzystaj z darmowej konsultacji

  Do kogo adresowane jest szkolenie?

  Szkolenie adresowane jest do pracowników przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami, pracowników spółdzielni mieszkaniowych oraz do właścicieli i pracowników firm z sektora mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest także do wszystkich osób, które chcą usprawnić procesy funkcjonujące w przedsiębiorstwie poprzez wdrażanie nowatorskich rozwiązań.

  Jaki jest cel szkolenia?

  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestnika z zagadnieniami dotyczącymi wykorzystania parametrycznego modelowania informacji o budynku do planowania modernizacji i inwestycji czy zarządzania obiektami. Zdobyte podczas usługi informacje pozwolą ocenić sytuację w jakiej znajduje się organizacja, przygotować do zmiany sposobu zarządzania oraz zaplanować etapy wdrożenia modelu. Pozyskana na szkoleniu wiedza pozwoli na opracowanie indywidualnego zakresu implementacji modelu BIM, który pozwoli na digitalizację procesu zarządzania budynkami oraz przejście na cyfrowe zarządzanie danymi i dokumentacją techniczną.

  Termin i lokalizacja: do uzgodnienia

  Czas trwania szkolenia: 24 godzin (szkolenie)

  Forma szkolenia: wykład, ćwiczenia praktyczne, dyskusje

  Narzędzia dydaktyczne: zapewniamy sprzęt komputerowy dla każdego uczestnika szkolenia

  Koszt uczestnictwa w szkoleniu: cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości uczestników. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do szkolenia ze źródeł zewnętrznych.

  Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Dofinansowanie lub prosimy o bezpośredni kontakt z Markiem Śliwińskim na adres e-mail: marek.sliwinski@efektywniej.pl

  mgr Marek Śliwiński tel: