Wyślij formularz i skorzystaj z darmowej konsultacji

  Do kogo adresowane jest szkolenie?

  Szkolenie adresowane jest do pracowników przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami, pracowników spółdzielni mieszkaniowych oraz do właścicieli i pracowników firm z sektora mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest także do wszystkich tych, którzy chcą nabyć wiedzę z zakresu efektywności energetycznej lub zmniejszyć rachunki za energię.

  Jaki jest cel szkolenia?

  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestnika z zagadnieniami dotyczącymi efektywności energetycznej, zarządzania energią i poprawnego jej monitorowania. Podczas szkolenia uczestnik pozna bezkosztowe działania prowadzące do oszczędności energii oraz najbardziej opłacalne przedsięwzięcia poprawy efektywności energetycznej w różnych obszarach przedsiębiorstwa, nauczy się określać opłacalność ekonomiczną inwestycji oraz będzie wiedział jakie są możliwe formy finasowania przedsięwzięć poprawy efektywności energetycznej i gdzie szukać informacji o dostępnym wsparciu.

  Termin i lokalizacja: do uzgodnienia

  Czas trwania szkolenia: 24 godzin (szkolenie)

  Forma szkolenia: wykład, ćwiczenia praktyczne, dyskusje

  Narzędzia dydaktyczne: zapewniamy sprzęt komputerowy dla każdego uczestnika szkolenia

  Koszt uczestnictwa w szkoleniu: cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości uczestników. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do szkolenia ze źródeł zewnętrznych.

  Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Dofinansowanie lub prosimy o bezpośredni kontakt z Markiem Śliwińskim na adres e-mail: marek.sliwinski@efektywniej.pl

  mgr Marek Śliwiński tel: