Do kogo adresowane jest szkolenie?

Szkolenie adresowane jest do pracowników, menedżerów i kadry zarządzającej przedsiębiorstw produkcyjnych, którzy są zainteresowani systemem wsparcia w postaci białych certyfikatów. Oferta skierowana jest do właścicieli i pracowników firm z sektora mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Jaki jest cel szkolenia?

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zagadnieniami dotyczącymi funkcjonowania systemu białych certyfikatów. Uczestnicy szkolenia poznają metodykę wykonywania audytów efektywności energetycznej zgodnych z Ustawą z dnia 20 maja 2016 r. o Efektywności Energetycznej oraz zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Energii z dnia 5 października 2017 r. w sprawie szczegółowego zakresu i sposobu sporządzania audytu efektywności energetycznej, oraz metod obliczania oszczędności energii.

Termin: do uzgodnienia

Lokalizacja: do uzgodnienia

Czas trwania szkolenia: 8 godzin (szkolenie)

Forma szkolenia: wykład, ćwiczenia praktyczne, dyskusje, prezentacje multimedialne

Narzędzia dydaktyczne: zapewniamy sprzęt komputerowy dla każdego uczestnika szkolenia

Koszt uczestnictwa w szkoleniu: cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości uczestników. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do szkolenia ze źródeł zewnętrznych.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Dofinansowanie lub prosimy o bezpośredni kontakt z Markiem Śliwińskim na adres e-mail: marek.sliwinski@efektywniej.pl

mgr Marek Śliwiński tel: