Wyślij formularz i skorzystaj z darmowej konsultacji

  Do kogo adresowane jest szkolenie?

  Szkolenie adresowane jest do pracowników przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami, pracowników spółdzielni mieszkaniowych oraz do właścicieli i pracowników firm z sektora mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest także do wszystkich osób, które chcą zapoznać się z zagadnieniami związanymi z weryfikacją zamówionej mocy cieplnej.

  Jaki jest cel szkolenia?

  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestnika z zagadnieniami dotyczącymi obliczania mocy zamówionej na potrzeby centralnego ogrzewania lub ciepłej wody użytkowej. Na szkoleniu poruszymy kwestie dotyczące wyznaczania współczynników przeniku ciepła wg normy PN-EN 6946 oraz obliczania obciążenia cieplnego budynków wg normy PN-EN 12 831. Uczestnicy po szkoleniu będą potrafili zweryfikować aktualne moce zamówione oraz dobrać odpowiednie taryfy u dostawców energii.

  Termin i lokalizacja: do uzgodnienia

  Czas trwania szkolenia: 8 godzin (szkolenie)

  Forma szkolenia: wykład, ćwiczenia praktyczne, dyskusje, prezentacje multimedialne

  Narzędzia dydaktyczne: zapewniamy sprzęt komputerowy dla każdego uczestnika szkolenia

  Koszt uczestnictwa w szkoleniu: cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości uczestników. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do szkolenia ze źródeł zewnętrznych.

  Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Dofinansowanie lub prosimy o bezpośredni kontakt z Markiem Śliwiński na adres e-mail: marek.sliwinski@efektywniej.pl

  mgr Marek Śliwiński tel: