Do kogo adresowane jest szkolenie?

Szkolenie adresowane jest do pracowników przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami, pracowników spółdzielni mieszkaniowych oraz do właścicieli i pracowników firm z sektora mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest także do wszystkich tych, którzy chcą zapoznać się z zagadnieniami związanymi z poprawnym wykonywaniem badań termowizyjnych budynków mieszkalnych.

Jaki jest cel szkolenia?

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestnika z zagadnieniami dotyczącymi obliczania mocy zamówionej na potrzeby centralnego ogrzewania lub ciepłej wody użytkowej. Na szkoleniu poruszane są kwestie dotyczące wyznaczania współczynników przeniku ciepła wg normy PN-EN 6946 oraz obliczania obciążenia cieplnego budynków wg normy PN-EN 12 831. Uczestnicy po szkoleniu będą potrafili zweryfikować aktualne moce zamówione oraz dobrać odpowiednie taryfy u dostawców energii.

Termin: do uzgodnienia

Lokalizacja: do uzgodnienia

Czas trwania szkolenia: 8 godzin (szkolenie)

Forma szkolenia: wykład, ćwiczenia praktyczne, dyskusje, prezentacje multimedialne

Narzędzia dydaktyczne: zapewniamy sprzęt komputerowy dla każdego uczestnika szkolenia

Koszt uczestnictwa w szkoleniu: cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości uczestników. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do szkolenia ze źródeł zewnętrznych.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Dofinansowanie lub prosimy o bezpośredni kontakt z Markiem Śliwiński na adres e-mail: marek.sliwinski@efektywniej.pl

mgr Marek Śliwiński tel: