Wyślij formularz i skorzystaj z darmowej konsultacji

  Do kogo adresowane jest szkolenie?

  Szkolenie adresowane jest do pracowników przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami, pracowników spółdzielni mieszkaniowych oraz do właścicieli i pracowników firm z sektora mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest także do wszystkich zainteresowanych planowaniem strategii rozwoju przedsiębiorstwa w kierunku nisko i zeroemisyjności oraz wdrażaniem rozwiązań GOZ.

  Jaki jest cel szkolenia?

  Celem szkolenia jest zapoznanie uczestnika z podstawowymi zagadnieniami i założeniami GOZ. Na szkoleniu poruszane będą kwestie dotyczące korzyści ekologicznych i ekonomicznych wynikających z wdrażania GOZ, szans na lepsze gospodarowanie zasobami i poprawę efektywności energetycznej. Uczestnicy szkolenia poznają sposoby wdrażania gospodarki o obiegu zamkniętym w nieruchomościach.

   

  Termin: do uzgodnienia

  Lokalizacja: do uzgodnienia

  Czas trwania szkolenia: 24 godziny (3 dni)

  Forma szkolenia: wykład, ćwiczenia praktyczne, dyskusje, case study

  Narzędzia dydaktyczne: zapewniamy sprzęt komputerowy dla każdego uczestnika szkolenia

  Koszt uczestnictwa w szkoleniu: cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości uczestników. Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do szkolenia ze źródeł zewnętrznych.

   

  Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Dofinansowanie lub prosimy o bezpośredni kontakt z Markiem Śliwińskim na adres e-mail: marek.sliwinski@efektywniej.pl

   

  mgr Marek Śliwiński tel: